Prodej - aktuální nabídkaKlientské změny

O nás

Kompletní služby pro realizaci prodeje nových domů a bytů v České republice

Máte li zájem o konzultaci možností a perspektivy Vašeho projektu? Chcete tyto investice efektivněji zhodnotit? Zajímá vás reakce trhu na typy standartů v návaznosti na cenu? Pak Vás budou zajímat naše služby.

Poskytujeme kompletní služby od základního posouzení konkurenční nabídky Vašeho projektu, až po komplexní partnerství při jeho realizaci, prodeji, klientských změnách,  i financování jak projektů, tak klientských financování. Tyto služby poskytujeme nejen našim stávajícím dlouhodobým partnerům, ale jsme připraveni je nabídnout i investorům, kteří připravují nové projekty. V rámci spolupráce s námi získáte jasné a předem definované parametry spolupráce.

DEVELOPMENT solutions s.r.o. má mnoho zkušeností s developerskými projekty v Praze i celé republice. Hlavně díky zkušenostem a profesionalitě vedení společnosti. Řadíme se tak mezi nejzkušenější v developerském segmentu v celé republice. Za více než dvanáct let práce pro developerské společnosti v rámci celé EU máme výbornou znalost trhu s novými byty a domy, stabilní pozici, profesionální tým a všechny nástroje pro zajištění úspěšného prodeje. 

Prodej bytů a domů – Rychle, profesionálně a spolehlivě

Stáváme se synonymem důvěry, serióznosti, kvality a široké nabídky novostaveb. Díky naší specializaci na oblasti rezidenčních projektů nám umožňuje analyzovat trh, úroveň poptávky i nabídky v dané lokalitě s přihlédnutím na kupní sílu obyvatel či cílových skupin.

Jsme odborníci na prodej nových bytů a domů  – významnou hodnotou spolupráce s námi je naše schopnost prodejní optimalizace projektu již ve fázi jeho stavební přípravy, a tedy minimalizace veškerých nákladů, ale hlavně databáze poptávky, a to i té neuspokojené, z našich dalších projektů a od našich spolupracujících partnerů a realitních kanceláří.

Příprava projektu 

Díky naší znalosti poptávky jsme schopni maximalizovat efektivitu prodeje Vašeho projektu. A to v oblasti velikosti a dispozice bytů, jejich standardního vybavení, optimální  prodejní ceny dle kvality jednotlivých bytů a v dalších aspektech projektu.

Marketing a prodej 

Inzertní kampaně jednotlivých projektů doplňujeme vlastním marketingem (dostupná forma médií od realitních serverů, webových prezentací, PR, outdooru, tištěné inzerce, až po prezentaci na výstavách a komerčních či sportovních akcích). S klienty absolvujeme celý proces prodeje až do fáze podpisu kupních smluv, ale jako přidanou hodnotujim pomáháme i se zajištěním poprodejního servisu či relokace.

 

Archiv novinek

Projekt řadových rodinných domů v Praze 4 byl ze 100% doprodán v průběhu roku 2014.

Oáza Libuš doprodána.