Prodej - aktuální nabídkaKlientské změny

David Pátek

David Pátek je předním prodejcem developerských projektů. Vystudoval na střední škole obor marketing, management a po té se vrhl na studium na ACADEMIA RERUM CIVILIUM - obor Politologie.

Postupem času získal mnoho zkušeností v oboru prodeje nemovitostí a prodeje developerských projektů, které byly velkou výzvou a novým motorem.

Následně začal spolupracovat s realitní kanceláří Next reality group a.s., kde se jen za rok 2014 stal 3 krát makléřem měsíce. Mezi největší úspěchy řadí doprodej projektu Libušský dvůr, který byl po kolaudaci od roku 2009 a správným přístupem a kvalitním marketingem doprodal 23 bytů během krátké doby. Dalším úspěchem byl projekt Vila dům Chodov, kde k velmi vysokému standartu projektu a exkluzivní lokalitě musel být zaveden individuální přístup.

Velkým úspěchem byl start etapy developerského projektu Nad Rokytkou developera BCD Group kde se podílel na rekordním předprodeji projektu. Za 2 dny se prodalo 25 bytů.

Může se pyšnit velkým množstvím spokojených klientů, kteří se na něj nadále obrací a to jak s poptávkou investičních nemovitostí, či nemovitostí k bydlení, ale i s nabídkou přeprodeje jejich stávajících nemovitostí pro jeho profesionální přístup.

V roce 2014 zavedl i PREMIUM sekci, kdy se stará o VIP klienty se specifickými potřebami či specifickými nemovitostmi.

Mezi jeho další činnosti patří i vystavovatelská činnost na výstavách specializujících se na nové bydlení.

Archiv novinek

Projekt řadových rodinných domů v Praze 4 byl ze 100% doprodán v průběhu roku 2014.

Oáza Libuš doprodána.