Prodej - aktuální nabídkaKlientské změny

Marketing

 Komplexní řešení pro developery

Vývoji a tvorbě marketingových komunikačních nástrojů, které developeři potřebují k prodeji rezidenčních a komerčních projektů, se věnujeme dlouhodobě. Proto jsme připravili pro developery komplexní sadu marketingových služeb, které odrážejí oblast tohoto trhu.

 Rozhodují pocity

Usnadníme lidem rozhodování při koupi nové nemovitosti. Vciťujeme se do jejich potřeb,  a přinášíme takové informace, které potřebují k tomu, aby učinili jeden z nejdůležitějších kroků v životě – koupě nemovitosti. Odkrýváme pozadí a kladné vlastnosti developerských projektů a vytváříme z nich vize, které sdělujeme prostřednictvím médií vhodných pro cílovou skupinu.

Soustředíme se proto i na rozvoj nových služeb v oblasti SEOwebové analytiky a tvorby webů. Zákonitě se postupně začal rozšiřovat objem a především odbornost našich služeb. Díky tomu jsme nyní schopni poskytovat našim klientům komplexní marketing využívající všech kanálů a umíme vytvořit pro každého řešení přímo na míru.

 Strategie

Dobře postavená strategie v komunikaci se podílí na úspěchu každého developerského projektu velkou měrou. Začínáme od základních kamenů marketingu – počínaje výzkumem trhu, přes pochopení chování cílové skupiny a rozboru konkurence, až po sladění developerova cíle s konkrétními cíli klienta. Strategii a plán marketingové komunikace vytvoříme tak, aby prodej projektu účinně a smysluplně podpořily. Získáte tím možnost naplánovat a realizovat kampaň, která vám pomůže úspěšně prodávat.

Archiv novinek

Projekt řadových rodinných domů v Praze 4 byl ze 100% doprodán v průběhu roku 2014.

Oáza Libuš doprodána.